Вже досить тривалий час тому ми розпочали партнерську співпрацю з хостинговим провайдером HyperHost.UA. Цього часу було достатньо, щоб відтестувати швидкодію серверів, поконтактувати з технічною підтримкою провайдера та відконфігурувати сервер під власні потреби. Наразі ж виникло бажання поділитись з Вами інформацією щодо того, як же функціонують сайти, як потрібно обирати сервер та які вимоги потрібно ставити перед провайдером хостингових послуг.
Як приклад та для наочності обрано послуги компанії ГіперХост, чий віртуальний сервер використовується для розміщення нашого сайту. Власне, одразу варто обмовитись, що використовується саме сервер, а не звичайна послуга віртуального хостингу, оскільки перший має цілу низку переваг.
Серед головних плюсів VPS у порівнянні із звичайним хостингом слід виділити наступні:
- наявність виділеної IP-адреси, користуватись якою будете виключно Ви;
- можливість масштабування серверу у разі розширення сфери діяльності;
- більший ступінь незалежності від “віртуальних сусідів” по серверу;
- конфіденційність та захищеність вашої інформації у межах власного сервера;
- повний root-доступ до сервера з можливістю конфігурування всіх його компонентів;
- можливість отримання значно більшої кількості ресурсів у порівнянні з шаред-хостингом, що дозволяє витримувати значніші навантаження та більшу кількість відвідувачів.
Проте, і віртуальні сервери, в залежності від типу віртуалізації, мають різні можливості. Наприклад, KVM-віртуалізація дає змогу встановити на сервер будь-який образ операційної системи, а також гарантує повну ізоляцію виділених вам ресурсів. Подібні VDS зазвичай використовують для Forex, торгівлі на Amazon, організації роботи з 1С у режимі віддаленого робочого столу, робота з арбітражними трекерами та багато іншого. До того ж, можливість встановлення власних образів ОС, до прикладу, Linux Mint будь-якої версії, значно полегшує роботу новачків з інтерфейсом та програмним забезпеченням.
Загалом, сфера використання VPS досить широка, серед основних можливостей:
- Організація власного поштового сервера на VPS;
- Організація ІР-телефонії для підприємства;
- Налаштування власних приватних мереж (VPN);
- Організація роботи із додатками сумісного користування;
- Налаштування баз даних віддаленого доступу.
Якщо у вас виникло бажання спробувати себе у справі сайтобудування, отримати власний віртуальний сервер або ж просто встановити Linux Mint на віддалений робочий стіл в Україні чи Нідерландах - компанія ГіперХост запрошує усіх до себе. До того ж, тільки для відвідувачів нашого сайту вони надають знижку -15% на першу оплату для послуг хостингу та віртуальних серверів за промокодом “mint”. А 7-денний тестовий період для послуг - ще один привід долучитись до одного з найкращих хостингових провайдерів країни.
Немає досвіду у сфері адміністрування хостингових послуг? Не проблема! Безкоштовна технічна підтримка компанії готова прийти на допомогу незалежно від обраної послуги та тарифу, а консультанти у чаті допоможуть при виборі необхідної послуги з огляду на ваш проект.
Переходьте на сайт, тестуйте та давайте працювати разом!